خانه / کانادا / سلام دنیای مهاجرت

سلام دنیای مهاجرت

مهاجرت کردن هم واسه خودش یک دنیایی داره پر از پیچ و خمهای زیاد.
هر کسی تو زندگی خودش بنا به دلایلی به مهاجرت اگه فکر کنه براش یک مسیری
پیش می اد که مختص خودش هست و شرایط خاص خودش را دارد.

یک دوستی داشتم که چند سال پیش با مشکلات زیادی مهاجرت کرد به کانادا. من کماپیش با داستان مهاجرت او درگیر بودم و دیدم که چقدر داشتن اطلاعات درست می تونه راهگشا باشه.

وکیل مهاجرت

واقعا پیدا کردن یک وکیل خوب و کاربلد مهاجرت شاید کار سختی باشه . این شد که من بعد از این همه سال تصمیم گرفتم سایت رو ایجاد کنم که در آن وکلای خوب و بهترین دفاتر مهاجرتی را معرفی کنم.

البته در قسمتهای مختلف سایت ، جدیدترین مطالب راجب مهاحرت به کانادا و امریکا و اروپا را در سایت بروزرسانی خواهم کرد و همچنین با  کمک دفاتر مهاجرتی به سوالات شما تا حد امکان پاسخ خواهم داد.

مهاجرت یا کوچ

مهاجرت یا کوچ به معنای جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی است. مردم معمولاً به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورکننده‌ای مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، کمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند. دلیل دوم می‌تواند شرایط و عوامل مساعد جذب‌کنندهٔ مقصد مهاجرت مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر و آزادی‌های سیاسی بهتر باشد.

دلایل مهاجرت

اگرچه مهاجرت بشر برای مدت صدها هزار سال وجود داشته و دارد. «مهاجرت» در مفهوم مدرن به حرکت و کوچ افراد از یک ملیت- کشور به کشور دیگر، که در آنجا شهروند نیستند، محسوب می‌شود. مهاجرت به‌طور ضمنی به اقامت درازمدت با مهاجرت اطلاق می‌شود توریستها و بازدید کنندگان موقتی و کوتاه مدت به‌عنوان مهاجر شناخته نمی‌شوند؛ اما با وجود این، مهاجرت فصلی کارگران و نیروی کار (به‌طور نمونه برای مدت کمتر از یک سال) اغلب به‌عنوان شکلی از مهاجرت به حساب می‌آیند. میزان جهانی مهاجرت، درشرایط کامل بالا ولی در شرایط مرتبط پایین است. بر طبق آمار تخمینی سازمان ملل متحد در حدود ۱۹۰ میلیون مهاجر بین‌المللی در سال ۲۰۰۵ وجود داشته‌است، که ۳٪ از کل جمعیت دنیا را شامل می‌شود. ۹۷٪ بقیه جمعیت دنیا در کشورها و محلهایی زندگی می‌کنند که به دنیا آمده‌اند یا به‌طور خانوادگی زندگی کرده‌اند.

درباره‌ی مهاجران فردا

حتما ببینید

مهاجرت به نروژ برای کار

مهاجرت به نروژ برای کار

مهاجرت به نروژ برای کار : سایت مهاجرتی کوچ مرجع اصلی راهنمای مهاجرت به نروژ و اخذ اقامت نروژ شما را دعوت به خواندن این مقاله می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *